Polski english slovak
  • ☎  690-235-200   ◔   9-19

Firma Promet nie pośredniczy w organizowaniu transportu. Jego zamówienie leży po stronie klienta.

Polecany przewoźnik krajowy to:  TRANS-DOOR  tel: 783 039 744  lub   CTL Group  kontakt:  www.ctlgroup.pl/kontakt  

Zapytania o koszt transportu oraz czas dostawy należy kierować telefonicznie do przewoźników.

 

Jak to wygląda?

Transport krajowy zleca klient telefonicznie np w Trans-Door lub CTL Group ewentualnie na stronie giełdy prywatnych przewoźników:  www.giełda.furgonetka.pl  albo wysyła do nas własnego pracownika lub przewoźnika (nie kuriera).  Klient ustala bezpośrednio z wybranym przewoźnikiem cenę za transport oraz termin doręczenia i informuje nas mailem lub smsem kto jest upoważniony do odbioru jego zamówienia. W ten sposób wielu klientów sprawnie otrzymało zamówione najazdy lub rampy.

Z uwagi na gabaryty, rampy i najazdy nie są w żaden sposób pakowane.

Odbiór gotowych produktów wyłącznie pon-pt w godzinach 9-19, weekend do ustalenia dzień wcześniej.

 

Płatność:

Jeśli zamawiana rzecz jest typowa / standardowa to można zapłacić za nią podczas doręczenia (tzw. pobranie) wyłącznie przewoźnikowi Trans-Door natomiast jeśli produkcja jest pod indywidualne zamówienie, należy zapłacić gotówką lub przelewem z góry (na podstawie proformy) zanim zostanie ono wyprodukowane.

 

Wysyłki klasycznym firmami kurierskimi nie są możliwe z uwagi na naliczanie przez te firmy niezasadnych dopłat do wyimaginowanej wagi gabarytowej, którą firmy te nieuczciwie zawyżają w stosunku do rzeczywistej wagi przesyłki. Problematyczne i czasochłonne jest również pakowanie tak dużych elementów co jest bezwzględnie wymagane przez firmy kurierskie nawet gdy są to grube najazdy, po których mają jeździć koparki.

 

G-Z0WLCLFSNR
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.