Polski english slovak
  • ☎  690-235-200   ◔   9-19

 

Polecany i sprawdzony przewoźnik krajowy to:  TRANS-DOOR  tel: 783 039 744   lub ewentualnie   CTL Group  tel: 509 993 999.

Zapytania o koszt transportu oraz czas dostawy należy kierować telefonicznie do przewoźnika.

Firma Promet nie zajmuje się organizowaniem transportu. Jego zamawianie leży po stronie klienta.

 

Jak to wygląda?

Transport zleca klient telefonicznie u powyższych przewoźników  lub na stronie giełdy prywatnych przewoźników:  www.giełda.furgonetka.plKlient ustala z wybranym przewoźnikiem cenę za transport oraz termin doręczenia i informuje nas mailem lub smsem kto jest upoważniony do odbioru jego zamówienia. W ten sposób wielu klientów sprawnie otrzymało zamówione najazdy lub rampy. Jeśli zamawiana rzecz jest standardowa to można zapłacić za nią przewoźnikowi Trans-Door podczas doręczenia natomiast jeśli zamówienie jest pod indywidualne wymagania klienta, należy zapłacić gotówką lub przelewem z góry na podstawie proformy zanim zostanie ono wyprodukowane.

 

Z uwagi na gabaryty rampy i najazdy nie są pakowane !!!

Odbiór zamówień wyłącznie w godzinach pracy firmy !!!

 

Wysyłki klasycznym firmami kurierskimi nie są możliwe z uwagi na naliczanie przez te firmy niezasadnych dopłat do wyimaginowanej wagi gabarytowej, którą przewoźnicy wielokrotnie zawyżają w stosunku do rzeczywistej wagi przesyłki. Problematyczne i czasochłonne jest też pakowanie tak dużych elementów co jest wymagane przez firmy kurierskie.

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.